PlanaInvest

Zajdujesz się: Home | Spółka PlanaInvest

PlanaInvest developer logo

PlanaInvest

Spółka Planainvest to prężnie działający na krakowskim rynku developer, który za główny cel stawia sobie realizację przyjaznych do życia projektów mieszkaniowych w realnej dla krakowskiego rynku cenie.

W naszej ofercie znajdą się kompaktowe mieszkania, apartamenty a także całe segmenty i domy wolnostojące.

Projektując nasze osiedla dużą wagę przykładamy do zachowania jak największej powierzchni tzw. biologicznie czynnej czyli terenów zielonych, rekreacyjnych i wypoczynkowych, ponieważ mamy świadomość jak ważne to aspekty nowych krakowskich inwestycji w których tereny zielone stanowią niejednokrotnie znikomy procent, co ma wpływa zarówno na jakość życia jak i samopoczucie przyszłych mieszkańców.

Oferujemy jakość, do której dążą najlepsi deweloperzy, kładziemy również duży nacisk na wysoki standard inwestycji i odpowiedni dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych naszych budynków.

Korzystamy z usług tylko naszych sprawdzonych wykonawców.

Jesteśmy pewni, że nasze projekty zainteresują Państwa nie tylko ze względu na swoją lokalizację, ale również dzięki zastosowaniu wyjątkowo funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych i wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Realizcja obiektów mieszkaniowych

Dalsze plany spółki w zakresie realizacji obiektów mieszkaniowych obejmują między innymi:

Apartamenty Cechowa – etap II

powierzchnia mieszkalna 500m2 , termin realizacji 2019, IV kwartał

Apartamenty Cechowa – etap III

powierzchnia mieszkalna 1700m2 , termin realizacji 2020, IV kwartał

Apartamenty Cechowa – etap IV

powierzchnia mieszkalna 6500m2 , termin realizacji 2021 IV kwartał

Doświadczenie i profesjonalizm

Pomimo że Planainvest jest spółką stosunkowo nową na rynku, to doświadczenia członków zarządu w zakresie realizacji projektów deweloperskich pokazują że jesteśmy zespołem profesjonalistów w tej dziedzinie. Dotychczas zrealizowane projekty w których uczestniczyliśmy to m.in. budowa Budynku Mieszkalnego Zdunów w Krakowie o powierzchni mieszkalnej 310m2 – inwestycja zrealizowana i zakończona oraz realizacja inwestycji Niska o powierzchni mieszkaniowo – usługowej 550 m2 , wybudowanej w całości ze środków własnych i z sukcesem oddana do użytku w 2015 roku (inwestycja zakończona i rozsprzedana).

Budownictwo mieszkalne i usługowo-biurowe

Działalność spółki nie ogranicza się wyłącznie do budownictwa mieszkaniowego, w perspektywie mamy również prestiżową realizację budynku usługowo-biurowego, której zakończenie planowane jest na rok 2020.

developer