Kraków - Apartamenty cechowa

APARTAMENTY CECHOWA – KRAKÓW

Nowe apartamenty Cechowa w dzielnicy Kraków Podgórze to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, bez konieczności rezygnacji z rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz szeregu niezbędnych usług.

1

Powierzchnie od 47 do 91 m².

W inwestycji Zakątek Cechowa oferujemy nowoczesne apartamenty o powierzchni od 47 do 91 m² z ogródkami, balkonami a także dużymi przeszkleniami stanowiącym element dekoracyjny i pozwalającymi cieszyć się naturalnym światłem.

Ogródek i balkon

Do każdego apartamentu, zlokalizowanego zarówno na parterze jak i na piętrze, przynależy ogródek. Dodatkowo lokale dwupoziomowe posiadają balkon.

Miejsca parkingowe

Do każdego apartamentu oferujemy zewnętrzne miejsce parkingowe. W inwestycji będą znajdowały się 34 miejsca parkingowe

Wysoki standard

Wysoki standard użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych zagwarantuje Państwu komfort i wygodę na długie lata.

zielona spokojna okolica aprtamenty kraków

Zielona, spokojna okolica

Apartamenty Cechowa powstają w zielonej, spokojnej okolicy, a w pobliżu znajdują się:  park, ośrodek sportowy, szkoły, przedszkola i sklepy, w tym wielkopowierzchniowe.

Komfortowe apartamenty blisko centrum

Projektując nowe osiedle i mieszkania w dzielnicy Kraków Podgórze chcieliśmy spełnić marzenia rodzin o komfortowym zamieszkaniu w niezbyt odległej od centrum okolicy, jaką jest Kurdwanów, ale również uwzględnić potrzeby singli czy studentów – dobrze zaprojektowane mieszkania o przystosowanych do ich oczekiwań powierzchniach. Dlatego na osiedlu Apartamenty Cechowa znajdują się zarówno przestronne mieszkania zaplanowane z myślą o powiększającej się rodzinie, z możliwością łączenia w ponad 90-cio metrowe domy w zabudowie szeregowej, jak i apartamenty o mniejszym metrażu w przystępnej cenie. Lokalizacja w dobrze skomunikowanej z całym miastem okolicy, pomiędzy ulicami Myślenicką i Cechową, pozwala na szybkie dotarcie w dowolny punkt Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem. Jest to jednocześnie obszar niskiej zabudowy jednorodzinnej, zapewniający spokój i komfort jego mieszkańcom. Ponadto infrastruktura kameralnego, zamkniętego osiedla gwarantuje bezpieczeństwo.

zakątek Cechowa nowe apartamenty Kraków