Kraków - Apartamenty cechowa

APARTAMENTY CECHOWA – KRAKÓW

Nowe apartamenty Cechowa w dzielnicy Kraków Podgórze to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, bez konieczności rezygnacji z rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz szeregu niezbędnych usług.

1

Powierzchnie od 40 do 78 m².

W etapie 5 oferujemy apartamenty o powierzchni 42-64 m² z ogródkami oraz balkonami natomiast etap 4 będzie obejmował 11 budynków. W każdym budynku Klienci znajdą 4 idealnie zaprojektowane, komfortowe apartamenty o metrażach: od 47 m² do 78 m²

Ogródek i balkon

W etapie 5 do każdego segmentu przynależy ogródek o powierzchniach od 56 m² do 108 m² oraz balkony o powierzchni ok. 6 m², natomiast w etapie 4 do każdego segmentu przynależy ogródek o powierzchniach od 50 m² do 117 m² oraz balkony.

Miejsca parkingowe

W każdym etapie do każdego apartamentu oferujemy miejsca parkingowe zewnętrzne. Na terenie inwestycji etapu 5 do dyspozycji będzie 24 miejsca postojowe, oraz dla etapu 4 do dyspozycji będą 44 miejsc postojowe.

Wysoki standard

Wysoki standard użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych zagwarantuje Państwu komfort i wygodę na długie lata.

zielona spokojna okolica aprtamenty kraków

Zielona, spokojna okolica

Apartamenty Cechowa powstają w zielonej, spokojnej okolicy, a w pobliżu znajdują się:  park, ośrodek sportowy, szkoły, przedszkola i sklepy, w tym wielkopowierzchniowe.

Komfortowe apartamenty blisko centrum

Projektując nowe osiedle i mieszkania w dzielnicy Kraków Podgórze chcieliśmy spełnić marzenia rodzin o komfortowym zamieszkaniu w niezbyt odległej od centrum okolicy, jaką jest Kurdwanów, ale również uwzględnić potrzeby singli czy studentów – dobrze zaprojektowane mieszkania o przystosowanych do ich oczekiwań powierzchniach. Dlatego na osiedlu Apartamenty Cechowa znajdują się zarówno przestronne mieszkania zaplanowane z myślą o powiększającej się rodzinie, z możliwością łączenia w ponad 90-cio metrowe domy w zabudowie szeregowej, jak i apartamenty o mniejszym metrażu w przystępnej cenie. Lokalizacja w dobrze skomunikowanej z całym miastem okolicy, pomiędzy ulicami Myślenicką i Cechową, pozwala na szybkie dotarcie w dowolny punkt Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem. Jest to jednocześnie obszar niskiej zabudowy jednorodzinnej, zapewniający spokój i komfort jego mieszkańcom. Ponadto infrastruktura kameralnego, zamkniętego osiedla gwarantuje bezpieczeństwo.

Apartamenty Cechowa Kraków

ZOBACZ APARTAMENTY CECHOWA

Etap IV

ZOBACZ APARTAMENTY CECHOWA

Etap III

ZOBACZ APARTAMENTY CECHOWA

Etap II