LOKALIZACJA APARTAMENTÓW

Zielona okolica, rozbudowana infrastruktura

Apartamenty zlokalizowane są w zielonej części ulicy Cechowej i Myślenickiej, a jednocześnie w okolicy przecięcia się ważnych szlaków komunikacyjnych miasta. Mieszkania w dzielnicy Kurdwanów zapewniają idealny dojazd do Zakopianki i południowej obwodnicy miasta gwarantującej szybki wyjazd w kierunku Katowic i Tranowa. Osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta dzięki docierającym tu licznym liniom autobusowym i tramwajowych. Szczególnie godna uwagi jest bliskość linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, pozwalającego podróżować w sposób niezwykle szybki i komfortowy.

Apartamenty Cechowa

Etap II

Apartamenty Cechowa

Etap III
nowe Mieszkania Kraków Podgórze

Park Kurdwanów, ośrodek sportowo – rekreacyjny, korty…

W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się również Park Kurdwanowski z pełnym atrakcji placem zabaw dla dzieci. Jest to też świetne miejsce do aktywnego wypoczynku – jego powierzchnia wynosi ponad 4 hektary. Również znajdujący się w sąsiedztwie ośrodek sportowo-rekreacyjny ‘Kurdwanów Nowy’ z basenem, sauną, grotą solną i nowoczesną, klimatyzowaną salą gimnastyczną zapewni amatorom sportu moc wrażeń, a dzieciom – szeroki wybór zajęć dodatkowych. Na terenie osiedla znajdują się też korty tenisowe, organizowane są liczne festyny, zawody sportowe i koncerty.

Bliskość obiektów handlowych i usługowych

Mieszkańcy Apartamentów Cechowa będą mieli łatwy dostęp do szerokiego wachlarza usług i obiektów handlowych. Mieszkania w dzielnicy Kraków Podgórze to komfortowe zakupy dzięki bliskości centrów handlowych takich jak Lidl czy Dekada (Rossman, Spar, Pepco, Empik, bank, pizzeria) . Nie brakuje tutaj także dyskontów, poczty, licznych oddziałów banków i placówek usługowych. Wszystko w zasięgu kilkuminutowego spaceru, bez konieczności niewygodnej podróży samochodem czy autobusem i stania w korkach.

mieszkania kurwdanów

Przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia

W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się również przedszkole i szkoła podstawowa, co niewątpliwie docenią rodzice szukający przyjaznego dla ich pociech miejsca do życia. Kolejnym atutem jest zlokalizowana w pobliżu niepubliczna przychodnia.